Disney On Ice: Świat fantazji

Uwielbiane przez dużych i małych widzów sceny z niezwykłych filmów Disneya ożywają na lodzie w widowisku „Disney On Ice: Świat Fantazji”! Zobaczycie je już w grudniu w Łodzi i Gdańsku. Zapraszamy!

Reklama

Lubicie zaczarowany świat Walta Disneya? Jeśli tak, nie możecie przegapić wspólnej, pasjonującej zabawy z widowiskiem „Disney On Ice: Świat Fantazji”!

Już wkrótce będziecie mogli poczuć dreszcz emocji, śledząc popisy kaskaderskie na lodzie w wykonaniu pomysłowych bohaterów filmu „Auta” (Disney Pixar): Zygzaka McQueena, Złomka i paczki.

Magiczny świat

To oczywiście dopiero początek szaleństw. Dzięki twórcom widowiska zanurkujecie bowiem do błękitnego, podmorskiego królestwa, które znacie z bajki „Mała Syrenka”.

Poznacie też magiczny świat, do którego zaprowadzą Was Dzwoneczek i wróżki (bajka „Dzwoneczek”).

Jakby tego było mało, do akcji włączą się Buzz Astral, Chudy, Jessie i przyjaciele z „Toy Story 3”, planując ucieczkę przed rozwrzeszczanymi dzieciakami z przedszkola „Słoneczko”.

Droga powrotna do domu okaże się fantastyczną, zapierającą dech w piersi przygodą, wymagającą od jej uczestników nie lada odwagi! Jesteście gotowi?

Na lodzie z Disneyem

Zaczarowane postaci ze słynnych kreskówek Disneya przybywają do nas nie po raz pierwszy. Polscy widzowie mogli je już spotkać w trzech widowiskach – „Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda”, „Disney On Ice: Księżniczki i Herosi” oraz „Disney On Ice: Świętujemy!”.

Szybka jazda na łyżwach, efekty specjalne i spotkania z ukochanymi bohaterami filmów Disneya to niezwykłe wspomnienia oraz świetna zabawa dla dzieci i dorosłych!

Teraz wyjątkowa produkcja „Disney On Ice” odwiedzi w Polsce dwa miasta. Zapraszamy na przedstawienia w Łodzi w Atlas Arenie 3 i 4 grudnia oraz w Gdańsku w Ergo Arenie od 6 do 8 grudnia.

By dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić strony www.disneyonice.pl oraz www.alterartshow.pl, a także facebook: www.facebook.com/AlterArtShow.

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Gry i zabawy

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Minęły właśnie cztery lata od premiery Dishonored, które nie przestaje zaskakiwać jakością, innowacyjnością i wagą dla całej branży. Zanim pojedziemy z Emily i Corvo do Karnaki, wróćmy do Dunwall i... więcej