Rodzinna majówka z adrenaliną w Energylandii

Artykuł sponsorowany

Wielkimi krokami nadchodzi długi weekend majowy, a Ty i Twoi bliscy nadal nie macie planów jak spędzić ten czas? Chcesz zrelaksować się, ale nie spędzając pierwszych dni maja na kanapie? Marzy Ci się znów poczuć się jak mała dziewczynka w krainie baśni?

Zdjęcie

Energylandia /materiały promocyjne

A co powiedziałabyś na rodzinny pobyt w Energylandii w Zatorze? Moc atrakcji zapewnianych przez najnowocześniejszy park rozrywki w tej części Europy pozwoli Ci odnaleźć w sobie dziecko.

Nie wszyscy jeszcze słyszeli o tym miejscu, chociaż w 2016 roku odnotowało ono ponad milion odwiedzających, a park ciągle proponuje nowe atrakcje. W tym roku przybędzie ich aż 19,
we wszystkich czterech strefach zabawy.

Zdjęcie

Energylandia /materiały promocyjne

Majówka pod znakiem Roller Coasterów

Lubisz adrenalinę? Twoi najbliżsi i znajomi w objazdowych wesołych miasteczkach zawsze siadają
w pierwszych wagonikach w kolejkach górskich? Koniecznie wybierzcie się do w Energylandii! Mniej więcej w połowie drogi między Katowicami i Zatorem znajduje się 26 hektarów rozrywki na światowym poziomie - prawdziwy raj dla dzieci oraz dorosłych. Już w tym roku będziecie mogli przejechać się Water Coaster Speed - największym i najszybszym na świecie wodnym  Roller Coasterem wyrastającym 60 metrów nad ziemię i osiągającym zawrotną prędkość 110 km/h. Połączenie  Roller Coaster’a i przejażdżki wodnej gwarantuje schłodzenie emocji dawką mokrego orzeźwienia. Chociaż Speed Water Coaster  ustanawia rekord wysokości i szybkości wśród zatorskich atrakcji, za najbardziej ekstremalną uchodzi Mayan  Roller Coaster- w czasie przejażdżki tym cudem techniki, śmiałkowie mogą poczuć przeciążenia rzędu 5G, spotykane w profesjonalnych myśliwcach F16. Pięć dynamicznych inwersji przy prędkości 80 km/h gwarantuje skok adrenaliny nawet
u najbardziej wymagających amatorów szalonych przygód, a sam widok atrakcji osiągającej wysokość solidnego wieżowca wystarcza, aby niektórym spociły się ręce. Oprócz wspomnianych 
Roller Coasterów, strefa ekstremalna oferuje jeszcze  wiele innych, zróżnicowanych atrakcji, z których każda zasługuje na wypróbowanie.

Zdjęcie

Energylandia /materiały promocyjne

 

Moc atrakcji w świecie dziecka

Energylandia to nie tylko dobra zabawa dla dorosłych. W Bajkolandii Twoje pociechy oszaleją
ze szczęścia. A Ty razem z nimi. Karuzele, samochodziki i zjeżdżalnie. Ale także Wyspa Skarbów, Jeep Safari oraz kolejka Farma Krasnali to najbardziej lubiane przez rodziny miejsca w Energylandii. Bajkolandia to łagodne atrakcje, które pozwalają zrelaksować się i naładować akumulatory pozytywnej energii na długi czas. Tegoroczna wiosna zapowiada się wzbogaceniem Bajkolandii o 10 całkowicie nowych atrakcji dla najmłodszych, które nikomu nie pozwolą na nudę!

Poczuj się jak dziecko i spędź cudowną majówkę w Energylandii w Zatorze. Tu wszystko jest możliwe! Już teraz zarezerwuj bilet na: www.energylandia.pl.

materiały promocyjne